Produkty

Które polecam!

Specjalnie dla czytelników tego bloga przygotowałem listę produktów, które mogą Wam pomóc być w formie przez cały rok. Znajdzie się także coś dla tych którzy potrzebują wskazówek odnośnie zdrowego odżywiania,  a także układania diety. 

Zakup każdego z tych programów wspiera dalszy rozwój bloga, abym mógł dalej tworzyć dla Was mnóstwo wartościowych materiałów.

Kursy - zdrowe odżywianie

Przepisy

Konsultacje dietetyczne on-line

Szukasz pomocy dietetyka?

Zachęcam do konsultacji dietetycznych u dietetyka Marii Pabich, dla której zdrowe odżywianie to przede wszystkim pasja. Od lat uczy jak się zdrowo odżywiać, także poprzez blog jakzdrowozyc.pl. Pomogła już setkom osób zadbać o lepsze zdrowie, a także poprawić odporność. Jeśli chcesz się zapisać na konsultację, kliknij  w ten link. 

Dziennik, to narzędzie, które pomoże Ci schudnąć oraz wyeliminować błędy żywieniowe, dzięki czemu już zawsze będziesz cieszyć się piękną sylwetką.

  • Wyznacza Twoje indywidualne limity kalorii i wartości odżywczych
  • Pomoże Ci przejąć kontrolę nad Twoją dietą
  • Wskaże Twoje błędy żywieniowe
  • Nauczy Cię jak się prawidłowo odżywiać
  • Pomoże Ci na zawsze zachować efekty odchudzania

Jeśli chcesz przetestować tą aplikację to kliknij tutaj w ten link. 

Kursy - Jak być produktywnym?

Zobacz 5 minutową prezentację, która odpowie Ci jak możesz zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie! Rewelacyjny kurs o tym jak wycisnąć z doby maksimum! Kliknij tutaj!

Jeśli chciałbyś nawet już za chwilę, bez żadnego wysiłku i ćwiczeń nauczyć się wykorzystywać ukryty potencjał drzemiący w Twoim mózgu do tego, aby na zawołanie osiągać laserową koncentrację, szybciej się uczyć, łatwiej i na dłużej zapamiętywać oraz spotęgować swoje zdolności umysłowe, to Kliknij tutaj aby zobaczyć prezentację.

Odkryj sprawdzone sposoby na stres w pracy, dzięki którym pozbędziesz się bólu głowy, przemęczenia i wypalenia zawodowego.

Zacznij już teraz od darmowego prezentu! Nagranie relaksujące MP3 “10-minutowe Wakacje” rozładuje Twój stres, przywróci siły do działania i pozwoli Ci zrelaksować się w pełni po dniu ciężkiej pracy.

Easy Work System to kompletne internetowe 5-godzinne szkolenie powstałe w oparciu o 45 różnych badań i analiz naukowych z różnych dziedzin (bibliografię każdego z nich znajdziesz w środku) oraz doświadczenia moje i ponad 1 500 moich klientów zebrane w ciągu ostatnich kilku lat. Aby wziąć udział w szkoleniu kliknij tutaj.

Sklepy internetowe